• Informacja dla rodziców profilaktyczna opieka zdrowotna i stomatologiczna uczniów

Dyrektor Szkoły Podstawowej z dnjb w Orli informuje, iż szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom na poniższych zasadach:

1. Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje pielęgniarka szkolna Pani Krystyna Kasprzyk.
        2. Gabinet pielęgniarki mieści się na I piętrze, gabinet nr 30.
        3. Pielęgniarka pracuje w: poniedziałek 8.00 – 12.00.
        4. Pielęgniarka obejmuje uczniów profilaktyczną opieką zdrowotną w środowisku nauczania i wychowania w ramach świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.
        5. Profilaktyczna opieka zdrowotna jest sprawowana w przypadku braku pisemnego sprzeciwu rodziców/prawnych opiekunów dziecka.
        6. Sprzeciw można złożyć w formie pisemnej w sekretariacie szkoły wg wzoru załączonego do niniejszej informacji.
        7. Świadczenie ogólnostomatologiczne realizuje: Stanisława Różycka Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, ul. Słodka 6, 17-200 Hajnówka, telefon: 504 802 565. Gabinet dentystyczny mieści się na I piętrze, gabinet nr 31.
        8. Opieka stomatologiczna, wymaga pisemnej zgody rodziców/prawnych opiekunów dziecka. Zgoda musi być wyrażona przed udzieleniem świadczenia zdrowotnego.